Кременчугская газета
Пятница, 19 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Велика таємниця: хто заробляє на кременчуцькому смітті?

1 августа 2018 14:20

«Підпільний» пункт збору тари виявили журналісти і депутати. 

Сьогодні на сміттєвому звалищі «Деївська гора» відбулось уже друге виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань екології і земельних ресурсів.

Подивитися, що відбувається з підприємством «Кліар Енерджі Кременчук», приїхала депутатка Оксана Піддубна, депутати Сергій Костромінов і Костянтин Терещенко.

З депутатами і журналістами зустрівся завідуючий сміттєвого звалища «Деївська гора» Олександр Кузнецов.

Запитань до нього було багато, та пан Кузнецов в основному обмежувався відповіддю: «Всі коментарі до керівництва КАТП 1628».

Проте журналістам і депутатам вдалось від нього дізнатися, що Деївського звалища вистачить щонайменше на 10 років, а зараз тут активно застосовують технології пересипання сміття (шар сміття, шар грунту). Це дозволяє уникати пожеж і призводить до того, що щороку сміття влягається вниз на два метри. Та попри це дуже скоро перед містом гостро стане питання утилізації сміття.

Представники ЗМІ, хто не вперше був на звалищі, відмітили, що наразі немає гострого смердючого запаху, та не валяються скрізь політиленові пакети. О. Кузнецов зауважив, що це і є позитивним наслідком вищеописаної технології складування сміття.

Проти чого не зміг пояснити керівник, то чому деякі автівки зі сміттям їдуть через ваги, а інші в об’їзд. Депутатів і журналістів зацікавив цей факт. 

Як і той факт, що на території звалища обладнані своєрідні пункти збору склотари і пластику. Видно, що хтось збирає пляшки і сортує в мішки … за кольорами.

Пан Кузнєцов переконував присутніх, що ніхто на території звалища не збирає і не сортує сміття. А ті пляшки, які лежать на купі при в’їзді – привозять мешканці Кременчука.

Питання залишилось без відповіді. Отже, виходить, ті ж мешканці проникають в глибину звалища, щоб їх там залишити? І більш того, хто ж те сміття посортував?

Скоріш за все, на ці факти буде реакція депутатів.  

 

 

 

Світлана Павленко 

фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться