Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 12 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Директор лікарні «Кременчуцька» Сичов розповів про культуру давання хабарів лікарям

 

19 июля 2017 15:55
Директор лікарні «Кременчуцька» Сичов розповів про культуру давання хабарів лікарям

Одіозний керманич лікарні був сьогодні занадто відвертий з журналістами.

Сьогодні під час прес-конференції для кременчуцьких ЗМІ, що проходила після звіту керівництва лікарні в актовому залі колишньої Третьої міської лікарні (нині – лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»), одіозний керманич Віктор Сичов розповів про своє ставлення до «подяки» пацієнтів лікарям в очолюваному ним мед закладі. 

 «Я забороняю персоналу брати гроші в руки, щоб мені потім, як адміністратору, не розбиратись з цим …», - так Сичов прокоментував своє ставлення до хабарництва у стінах своєї лікарні.

Далі – більше.

«… Навіть будемо називати це не хабарем -  подякою. Ми всі відчуваємо себе ніяково, коли хочеться «віддячити». Ми не знаємо, скільки дати, ми не знаємо, як дати», - філософські «видав» директор чималого медзакладу.

«А ви знаєте?», - запитали журналісти Сичова після вищевказаної репліки.

«Я – знаю», - ствердно на це відповів Сичов.

«Ви можете розцінки (розміри хабарів -ред.) назвати?», - уточнювали представники ЗМІ.

«Я не знаю розцінок, оскільки … і не назву вам їх. На жаль, для мене … я не знаю розцінок. Кожна праця, особливо у медицині, є індивідуальною. Й у медицині - як у церкві: скільки дали – дякую. Хоча я з цим не зовсім згодний», - відповів Сичов.

Нагадаємо, у лікарні «Придніпровська» очевидні умови для процвітання корупції та хабарництва. Бо щонайменше 17 працівників працюють на чверть ставки, і їх це влаштовує.

Відзначимо, що у жовтні торік співробітник столичного Інституту Серця Віктор Сичов раптово був прийнятий строком на 1 рік на посаду головного лікаря Третьої міськлікарні Кременчука. Також раптово міська влада перед цим звільнила з цієї посади Вадима Українця, хоча ще в червні щедро дякували йому за успіхи в роботі грамотами. Українець ось уже більше півроку відстоює свою правоту в судах, і по більшій частині, ці суди міською владою програні.

Але й інше не менш примітно. Сичов був прийнятий без випробувального терміну, тоді як в в ті ж дні випробувальний термін був призначений для іншого місцевого фахівця Тетяни Ковадло на посаді головлікаря Четвертої міськлікарні.

З травня поточного року Віктор Сичов очолює лікарню інтенсивного лікування «Кременчуцька», яка утворена шляхом об'єднання Третьої і Четвертої міських лікарень.

Але, судячи з усього, тягар керівника досить великого медустанови не дуже цікаво пану Сичову, оскільки він взяв за звичку не працювати по п'ятницях. На початку року під час одного з найскладніших етапів об'єднання вищеназваних лікарень, він тривалий час був відсутній, посилаючись на участь в навчальних семінарах. А часом, замість нелегкої роботи головлікарем, Віктор Сичов наддавав перевагу телеефіру в робочий час.

Більш того, ці пертурбації, задумані міською владою для перестановки керівництва лікарень, безпосередньо позначаються не тільки на місцевих кваліфікованих фахівцях - працівниках лікарень, а й загрожують життю пацієнтів.

Самі пацієнти в шоці - колишня Третя міська лікарня втрачає цінні кадри. 

А днями вже стало зрозуміло, що кременчуцьке медустанову, очолюване приїжджим фахівцем Віктором Сичовим, «кишить» порушеннями, що може призвести до трагедії

 

Відео Сергій Макаров

Фото Олександр Грінченко

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться