Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Держаудитслужба: в Третій лікарні Кременчука, де керує Сичов, виявлені фінансові порушення, що призвели до значних втрат

 

7 августа 2017 13:05
Держаудитслужба: в Третій лікарні Кременчука, де керує Сичов, виявлені фінансові порушення, що призвели до значних втрат

Результати ревізії вже надіслані в прокуратуру та поліцію для реагування. Також аудитори видали розпорядження казначейській службі про зупинення операцій з бюджетними коштами лікарні по одному із рахунків.

Державна аудиторська служба України провела ревізію роботи та використання бюджетних коштів Третьою міськлікарнею, а після реорганізації (злиття з Четвертою міською лікарнею) - лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», яку очолює Віктор Сичов.

За даними управління північно-східного офісу Держаудитслужби, ревізією встановлені фінансові порушення, що призвели до значни втрат. Не кількох тисяч гривень і навіть не десятків тисяч – а сотень тисяч бюджетних коштів!

У акті аудиторів вказана сума  розтрат - 277 тис грн. З них 136 тис грн. – використання реактивів та виробів медичного призначення, придбаних за рахунок (бюджетних) коштів Третьої міської лікарні на проведення лабораторних досліджень. 70 тис грн. ревізорі визначили, як завищену вартість будівельних робот. Майже 30 тис грн. спрямовано на закупку реактивів, які були використані при наданні платних послуг. Ще 23 тис грн. – завищення виплат в оплаті праці з відповідним нарахуванням за фактично використаний час та безпідставного встановлення надбавок і доплат працівникам лікарні. А 17 тис грн. – завищення вартості платних послуг.

Слід відзначити, що у ході ревізії частина коштів вже була відшкодована.

«За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні п’яти посадових осіб складені протоколи про адмінпроушення… Директору Сичову направлені вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень та притягнення винних осіб до дисциплінарної та матеріальної відповідальності…»,- повідомили в Держаудитслужбі.

Також Кременчуцькій газеті стало відомо, що результати ревізії вже надіслані в прокуратуру та поліцію для реагування.

Також державні аудитори видали розпорядження Державній казначейській службі про зупинення операцій з бюджетними коштами лікарні по одному із рахунків.

Відзначимо, що наприкінці липня стало відомо, що комунальну медицину Кременчука «штовхають» на комерційні рейки

Нагадаємо, на директора реорганізованої лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Віктора Сичова 26 липня патрульними складено протокол за їзду за кермом в нетверезому стані. Від проходження огляду він відмовився, що побічно свідчить про те, що він сів за кермо напідпитку. 

Раніше повідомлялося, що злиття Третьої і Четвертої міських лікарень дозволить позбутися від неугодних медпрацівників.

В лікарні «Кременчуцька» через кадровий голод страждають пацієнти, а лікарів директор Сичов шукає по «Приватке»

Тим часом, сам керівник лікарні «Кременчуцька» Сичов взяв в звичку не працювати по п'ятницях

Сичов, як флюгер: то виступає проти профільного міністерства, то різко підтримує

Раніше Кременчук назвали одним з найкорумпованіших в охороні здоров'я.

 

Клим Соколов 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться