Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутат Таценюк виключений з реєстру боржників: він каже, що потрапив туди безпідставно і з цим погоджуються у виконавчій службі

 

9 июля 2018 17:45

«Постановою суду визнано протиправною та скасовано постанову про притягнення до адмінвідповідальності Таценюка Віталія Дмитровича… Я в реєстрі не повинен бути». У відділі державної виконавчої служби факт потрапляння депутата в реєстр підтверджують, але кажуть, що виключили його відразу після подання відповідних документів. Більше того, вони кажуть, що потрапив В.Таценюк до реєстру, дійсно, безпідставно.

 

Єдиний реєстр боржників доступний кожному. За даними Мінюсту, там вже зазначено більше, ніж 75 000 боржників.

У відомстві зазначили, що уникнути цієї Дошки ганьби держави не зможуть ні високопосадовці, ні багатії, ні боржники будь-якого віку та професії, які мають заборгованість.

Минулого місяця Кременчуцька газета вирішила переглянути, хто з кременчуцьких чиновників були занесені до реєстру боржників і ми були шоковані – там є данні міського голови Кременчука, міліонера Віталія Малецького!

Тоді ж ми писали, що відразу по двох справах до реєстру потрапив і депутат міської ради Кременчука, голова комісії з регламенту та депутатської етики Віталій Таценюк (див. фото.)

У нього не сплачені штрафи у справах про адмінправопорушення які  йому виписали поліцейські з міста Бориспіль.

Сьогодні до редакції Кременчуцької газети надійшов офіційний лист від Віталія Таценюка у якому він повідомляє, що спроба поліцейськими Управління патрульної поліції в Борисполі, незаконно винести постанову про накладення на нього адмінстягнення за порушення Правил дорожнього руху України, ще 11 грудня 2017 року, Автозаводським райсудом Кременчука була припинена.

«Постановою суду визнано протиправною та скасовано постанову про притягнення до адмінвідповідальності Таценюка Віталія Дмитровича…

Ухвалою колегії суддів Харківського апеляційного адмінсуду від 15 березня 2018 року – Постанова Автозаводського райсуду Кременчука по справі набрала законної сили»,- написано у листі.

Аби з’ясувати ситуацію, редакція зв’язалася зі спеціалістами Автозаводського відділу державної виконавчої служби, де нам факт потрапляння депутата в реєстр підтвердили, але заявили, що виключили його відразу після подання ним відповідних документів.

Це сталося вже після виходу нашого матеріалу.

Більше того, у відділі нам повідомили, що потрапив пан депутат до реєстру, дійсно, безпідставно – завдяки непрофесійним діям патрульних міста Борисполя.

«Патрульні виписали постанову, але він оскаржив її у суді. Вони не мали подавати його до реєстру»,- заявила спеціаліст Автозаводського відділу державної виконавчої служби Тетяна Докійчук.

Таким чином, редакція своїм матеріалом допомогла виправити помилку відносно особи Віталія Таценюка у реєстрі боржників і справедливість восторжествувала. А то б, не виключено, що ця помилка, згодом би наробила безліч неприємностей депутату.

Сам пан Таценюк також каже, що в реєстрі його не повинно бути. Він має на руках рішення судів і надав їх редакції.

«Постановою суду визнано протиправною та скасовано постанову про притягнення до адмінвідповідальності Таценюка Віталія Дмитровича… Я в реєстрі не повинен бути. Я внесений помилково»,- заявив В.Таценюк редакції.

При цьому він звинувачує редакцію, що та не переглянула реєстр судових рішень і не знайшла інформацію відносно його судів перед тим. Як писати матеріал про реєстр боржників.

Вибачайте Віталій Таценюк!

Редакція аж ніяк не планувала умисно розповсюдити проти вас, як ви кажете, брудну, недостовірну інформацію, яка порушує ваші права та інтереси, посягає на вашу честь та гідність, бо зазначимо, що реєстр боржників – офіційний державний реєстр, дані яких не перевіряються і їм потрібно довіряти відразу.

Крім того, у ньому не значиться по якій справі йде мова за штраф та більш того, навіть, у судовому реєстрі не можливо найти позивача за прізвищем, бо вони там не вказуються, а замінюється на терміни «Особа 1», «Особа 2»…

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться