Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 12 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

"Теплоенерго" просить придбати нову техніку на 80 млн грн

 

25 червня 2022 07:15

Перелік техніки.

 

Кременчуцька міська рада 17 червня 2022 року прийняла рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади магістральних теплових мереж та іншого майна».

Тоді міськрада погодила прийняття з державної власності до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади магістральних теплових мереж та іншого майна, задіяного у виробництві, постачанні та транспортуванні теплової енергії, яке відноситься до сфери управління Міністерства енергетики України, перебуває в оренді АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та суборенді ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з умовою взяття Кременчуцькою міською радою Кременчуцького району Полтавської області зобов' язання використовувати вказане майно за вищезазначеним цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.

Після цього КП «Теплоенерго» надіслало листа до мерії з проханням придбання спецтехніки, інструментів, пристроїв та приладів.

Ця техніка та механізми "Теплоенерго" потрібні для ремонту та подальшого належного обслуговування магістральних теплових мереж та іншого майна, задіяного у постачанні та транспортуванні теплової енергії.

"Теплоенерго" пропонує придбати один трактор (1,2 млн грн), три екскаватори (11,8 млн грн), 6 аварійних майсетень ( 18,3 млн грн), три автокрани (16,3 млн грн), 6 аварійних автівок (9,2 млн грн)5 автомобілів - фургонів ( 4,7 млн грн) та ін.

Загальна ціна - 80,8 млн грн.

Вчора депутати Кременчуцької міської ради на сесії внесли зміни до Програми оптимізації та розвитку системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2022-2024 роки, якими  змінили обсяги її фінансування.  

Кременчук безоплатно прийме з державної до комунальної власності магістральні тепломережі ТЕЦ

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися