Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Піар понад усе: коронавірус наступає, а Малецький не побачив скупчення людей під час Зеленої толоки

 

17 вересня 2021 11:15

У Кременчуці зараз у розпалі велике прибирання під назвою Зелена толока, яке організував Молодіжний парламент міста.

Тисячі учнів і студентів із ліцеїв, гімназій, шкіл, закладів профтехосвіти, а також Кременчуцького національного університету імені Остроградського прибирають парк «Ювілейний».

Відомо, що з КрНУ імені Осторградського задіяли в межах 100 студентів, з ліцеїв по 50 учнів з кожного, зі шкіл і гімназій - по 20-30 осіб.

Всім прибиральникам роздали інвентар: граблі, металічні мітли, мішки. За кожним навчальним закладом закріпили територію.

Одна із організаторок Світлана Пищита не могла сказати, скільки учнів і студентів задіяно, а також скільки одиниць інвентаря роздали. За її словами, частина граблів і мітел - то власність «Благоустрою Кременчука», а частина - Молодіжного парламенту.

До речі, завітали на відкриття цього заходу мер Кременчука Віталій Малецький аж із двома заступниками - Ольгою Усановою і Русланом Проценком.

Мер поностальгував за тим, як ще сам брав участь у Зелених толоках. Зазначив, що зараз прибирати легше. І відмітив, що на це прибирання зібрались учні з усього міста.

І саме це не можна було не помітити. Адже чи є розсудливим рішенням з боку нашої міської влади зібрати у одному місці дітей з усього Кременчука. Нехай навіть на відкритому повітрі. Але без масок і дотримання соціальної дистанції. Тут нашому градоначальнику варто нагадати про деякі цифри: 3 тис 332, 4 тис 640, 5 тис 744, 6 тис 624. Так виглядає коронавірусна статистика в Україні за останні дні. Стрімке зростання не можна не помітити і в Кременчуці. 

Тож чи розумно у цей час вивести купу дітей заради свого піару. 

«Як ви прокоментуєте скупчення людей в одному місці», - це запитання журналістка Кременчуцької газети поставила міському голові Віталію Малецькому.

 «Це не скупчення народу. Діти спілкуються в колективах, у класах і школах. Тут вони теж стоять по класах і школах, розпорошені по території», - слова мера.

Ну що тут, залишається лише одне - сподіватися на найкраще. Аби оце промерське прибирання з нагоди Дня Кременчука не мало негативних наслідків, а саме - різкого скачку коронавірусу. Адже на додаток дітей ще хочуть годувати кашею в одному місці. 

Нагадаємо, І це ще не всі: понад тисячу чоловік без масок зібралася на Толоку від Малецького - а як же карантинні обмеження мера чи то толоку можна, а концерт на День міста - ні?

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися