Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 28 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

ТОП 10 іграшок для раннього розвитку дитини

30 березня 2021 13:20

Ще до того, як малюк навчиться ходити й вимовляти свої перші слова, він пізнає навколишній світ за допомогою тактильних відчуттів, зору і слуху. Щоб забезпечити не лише фізичне, а й розумове та емоційно-психічне здоров'я, батьки купують різні розвиваючі іграшки для дітей, що відповідають їхньому віку.

 

Всесвітньо відомі дитячі іграшки Фішер Прайс сприяють формуванню гармонійної особистості, різнобічному розвитку крихітки та входженню її в соціум.

 

Рейтинг кращих розвиваючих іграшок

 

1. Багатофункціональні сортери.

 

Цікавий сортер допомагає діткам навчитися розрізняти різні фігури, форми, відтінки кольорів. Розвиваючи спритність та координацію, малюки намагаються співвідносити деталі з отворами. Поетапно виконуючи завдання, уважний малюк розвиває логічне мислення, дрібну моторику, виявляючи чудеса терпіння, старання та посидючості.

 

2. Шнурівки для розвитку дрібної моторики.

 

Симпатична шнурівка з великою кількістю деталей, отворів та елементів тренує координацію рухів. Всі предмети нанизані на мотузку, їх неможливо втратити або випадково проковтнути.

 

3. Кубики.

За допомогою кубиків малюк вчиться будувати всілякі конструкції. Такий будівельний матеріал може бути різнобарвним, або мати нанесені зображення у вигляді яскравих картинок з улюбленими персонажами казок і мультфільмів, букв алфавіту, цифр тощо. Застосування кубиків сприяє розвитку розумових процесів.

 

4. Пальчикові лабіринти.

 

Через різноманітні тактильні відчуття дитина активує роботу мозку. Безліч варіантів пальчикових лабіринтів мають розширений функціонал і рухливі елементи, які вимагають певної послідовності в діях дитини.

 

5. Прості та об'ємні пазли.

 

Пазли сприяють ефективності розумових процесів, розвивають зорову пам'ять, вчать аналізу і групуванню деталей. Особливо малюкам подобаються зображення у тривимірному форматі.

 

6. Конструктори.

 

Цікаво, весело та до того ж, корисно для діточок у плані фізіологічного й розумового розвитку проходить процес збирання конструктора. Його деталі сприяють сприйняттю форм і розрізненню кольорів. Малюки виконують розумові операції, розвивають дрібну моторику, фантазію, вчаться координувати рухи у просторі.

 

7. Музичні забавки.

 

Найпростіші музичні іграшки розвивають слух і почуття ритму. В процесі гри зміцнюється голосовий апарат малюка, що ефективно впливає на подальше вимовляння звуків.

 

8. Настільні ігри.

 

Ідеальний варіант для навчання дітей елементарним життєвим правилам. В процесі активного пізнання навколишнього світу, дитина вчиться дружити й спілкуватися, проявляє свою індивідуальність та лідерські якості.

 

9. Навчальні набори.

 

Для стимуляції процесів мислення використовують логічні іграшки та розвиваючі набори для інтелектуальних занять. У такі комплект входять кольорові картки, геометричні модулі, рахункові палички. Цікаві творчі завдання різних рівнів складності допомагають розвивати моторику та сенсорні навички.

 

10. Набори для дитячої творчості.

Щоб розкрити таланти дитини, потрібно дати їй можливість спробувати себе в малюванні, ліпленні та інших творчих заняттях. Робота руками з використанням власної фантазії принесе неоціненну користь для повноцінного розвитку малюка.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися