Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Три добрі новини, щоб додати позитиву на вечір п’ятниці пропонує Дмитро Лунін

2 вересня 2022 18:15

Для гарного завершення робочого дня.

Три добрі новини, щоб додати позитиву на вечір п’ятниці пропонує керівник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро ЛунінДмитро Лунін.

Сьогодні це: 

-  Міністри фінансів G7 підтвердили плани щодо обмеження цін на російську нафту. Мають намір ввести комплексну заборону на морське транспортування сирої нафти російського походження та нафтопродуктів. Надання цих послуг дозволятиметься, лише якщо нафта купується за граничною ціною, встановленою широкою коаліцією країн. Водночас має вступити в дію ембарго ЄС на російську нафту. Так, коло покупців суттєво звужується. Навіть не сумніваюся, що ті, хто наважиться купувати російську нафту, вимагатимуть суттєві знижки. Щоб не сказати, купуватимуть її за безцінь.

- Російські банки за пів року втратили $25 млрд через західні санкції. 40% системотворчих, найбільших банків у росії зазнали збитків. Про це в інтерв'ю сказав перший заступник голови Центробанку рф Дмитро Тулін. За його словами, банківський сектор зазнав збитків по валютних свопах уперше за сім років через заборону Заходу торгувати доларом, євро та іншими валютами, що конвертуються. Ось так санкції «не працюють». 

- Свого часу Естонія стала для України наставником у цифровізації. Тепер Україна допоможе Естонії створити власний застосунок Дія. Вітчизняні фахівці поділилися з колегами кодом Дії та підходами до UX/UI дизайну. Сьогодні в Києві очільник Мінцифри Михайло Федоров підписав меморандум про розширення співпраці з Міністром з питань підприємництва та інформаційних технологій Естонії Крістіяном Ярваном. Для України це визнання на світовому рівні нашого прогресу в сфері цифровізації.

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися