16 липня 2021 08:15
Перегляди: ...

Зараз Кременчужани їздять в об'їзд.
У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реконструюють міст через річку Сула на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Маріуполь поблизу села Липове Градизької громади.

Про це пише губернатор Полтавщини Олег Синєгубов
Його звели в 1962 році і відтоді капітально не оновлювали.
Уже завершено демонтаж опор та прогонової будови мосту.
Читайте: Показали міст на дорозі з Кременчука на Київ напередодні закриття
Нагадаємо, Закривають міст на реконструкцію: кременчужани на Київ їздитимуть лише в об'їзд
Марина Соловей
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































