Кременчуцька газета
Четверг, 13 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У бою за Україну загинув працівник компанії Ferrexpo Олександр Щербаков

6 грудня 2022 18:00

Вічна памʼять.

Керівництво компанії Ferrexpo із жалем повідомляє, що під час оборони України й виконання бойового завдання в районі міста Бахмут, Донецької області, загинув співробітник цеху з ремонту гірничого обладнання Єристівського ГЗК Олександр Щербаков.

Олександр народився 13 березня 1994 року у селищі Онуфріївка, Кіровоградської області. У 2014 році здобув професійно-технічну освіту у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі міста Горішні Плавні. Проходив трудову практику на підприємствах компанії Ferrexpo.

Після випуску із навчального закладу у жовтні 2014 року був прийнятий на посаду слюсаря з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів гірничого цеху Полтавського ГЗК. У квітні 2021 року був переведений на аналогічну посаду в цех з ремонту гірничого обладнання Єристівського ГЗК.

Був мобілізований на військову службу для протидії російській агресії 7 вересня 2022 року, як стрілець. 1 грудня 2022 року під час ворожого мінометного обстрілу позицій Збройних сил України у героїчному Бахмуті, Донецька область, загинув від поранень несумісних із життям.

Керівництво компанії Ferrexpo та весь багатотисячний колектив наших підприємств висловлюють співчуття рідним і близьким загиблого, його колегам.

Прощання з Олександром відбудеться завтра, 7 грудня 2022 року, в Онуфріївці, Кіровоградської області, рідному селищі героя, о 10:00 біля селищної адміністрації.

Вічна памʼять Олександру. Вічна памʼять усім українцям і українкам, які боронили рідну землю та загинули на сторожі її свободи й незалежності.

За інформацією департаменту корпоративних комунікацій компанії Ferrexpo в Україні


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися