9 липня 2020 12:00
Перегляди: ...

Усіх учасників події госпіталізували.
Вчора ввечері, 08 липня, на автодорозі «Лубни-Миргород-Опішня», на перехресті автодороги «Любівщина-Ярмаки-Петрівці» зіткнулися автомобілі «Volksvagen Kadi» та «Opel Astra». Про це повідомили на офіційному сайті Національної поліції Полтавщини.
Унаслідок автомобільної аварії тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості отримали водій «Volksvagen», житель Миргорода 1958 р.н., водій «Opel», житель Миргородського району 1998 р.н., а також двоє його пасажирів: жителька району, 1997 р.н., та житель Миргорода, 2000 р.н.
Усіх учасників події госпіталізували до Миргородської центральної районної лікарні. За фактом ДТП поліція здійснює досудове розслідування.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































