Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 23 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці аліментника відправили на громадські роботи через суд

 

26 жовтня 2020 08:00

Судові справи.

Нещодавно Автозаводський районний суд Кременчука розглянув у  спрощеному провадженні без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження кримінальне провадження щодо уродженця смт. Павлиш Кіровоградської області у вчиненні кримінального правопорушення - проступку, передбаченого ч. 1 ст. 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Обвинувачуваний є батьком неповнолітнього хлопчика , грубо порушуючи вимоги ст.. 51 Конституції Україниглави 15 Сімейного кодексу Українист.. 12 Закону України « Про охорону дитинства», згідно з якого батьки зобов`язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття та забезпечувати інтереси дітей, достовірно знаючи про те, що згідно з рішенням Автозаводського районного суду м. Кременчука від 24 вересня 2018 року, зобов`язаний сплачувати аліменти на користь своєї колишньої дружини, на утримання сина, щомісячно, починаючи з 03 липня 2018 року до досягнення дитиною повноліття. Чоловік, будучи фізично здоровим та працездатним, отримуючи певний дохід, працюючи без відповідного трудового оформлення, добровільну матеріальну та іншу допомогу своєму сину не надав, тобто злісно ухилявся від сплати аліментів та не сплачував їх взагалі.

Крім того, за час не сплати аліментів обвинувачуваний, маючи можливість на офіційне працевлаштування та отримання стабільного заробітку, не вжив жодних заходів щодо свого офіційного працевлаштування та отримання стабільного заробітку, не вжив жодних заходів щодо свого офіційного працевлаштування, приховуючи свої доходи від стягнення як поточних платежів по аліментам , так і заборгованості. При цьому чоловік на неодноразові виклики до Автозаводського ВДВС Північно - Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції 9 м. Суми), попередження про необхідність явки та надання державному виконавцю довідки з місця роботи, документів щодо погашення заборгованості по аліментам та сплати поточних платежів, попередження про кримінальну відповідальність за ухилення від сплати аліментів, не реагував.

У результаті протиправних дій чоловіка, виникла заборгованість по сплаті аліментів станом на 01 вересня 2020 року у розмірі 68 тис 644 грн 67 коп, що сукупно перевищує суму виплат за три місяці відповідних платежів.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 КК України  та призначив йому покарання у виді громадських робіт на строк 100 годин.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з отримання копії судового рішення.

 

 

Антоніна Озерна

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися