Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 27 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці брат вбив брата: суд виніс вирок

 

10 июня 2019 08:30

Вживали алкоголь та посварилися.

Днями колегія суддів Автозаводського районного суду Кременчука у відкритому судовому засіданні розглянув справу за ч.1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, раніше не судимий уродженець Харкова 28 липня 2018 року, у сторожовому приміщенні Кременчуцької коконосушарки по вул. Київській, у вечірній час, спілкувався зі своїм двоюрідним братом і охоронцем Кременчуцької коконосушарки, розпивали спиртні напої. Під час розмови між обвинувачуваним та  його родичем на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин розпочалася сварка. У ході сварки, обвинувачуваний умисно наніс ножем два удари в грудну клітину та один удар в область лівого передпліччя потерпілому, чим заподіяв останньому тілесні ушкодження, від яких настала смерть.

При судово-медичній експертизі від 29 липня 2018 року трупа виявили такі ушкодження:

- рана передньої поверхні живота зліва, у верхній третині, під реберною дугою, з ушкодженням м`яких тканин, діаграми, серцевої сорочки і серця по ходу раньового каналу, та крововиливом в оточуючі тканини і осердя;

- рана по серединній лінії передньої поверхні живота, в верхній третині, з ушкодженням м`яких тканин, кісткової тканини груднини і жирової клітковини серцевої сорочки по ходу раньового каналу та крововиливом в оточуючі тканини;

- рана задньої поверхні лівого передпліччя в верхній третині з ушкодженням м`яких тканин по ходу раньового каналу і крововиливом в оточуючі тканини.

У результаті проникаючого поранення живота і грудної клітини, від яких утворилася рана передньої поверхні живота зліва, у верхній третині, під реберною дугою, з ушкодженням м`яких тканин, діафрагми, серцевої сорочки і серця по ходу раньового каналу та крововиливом в оточуючі тканини і осердя, що призвело до тампонади серцевої сорочки кров`ю, яка і стала безпосередньою причиною смерті.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю.

У вчиненому щиро розкаявся, шкодує, що так вчинив, просить вибачення у потерпілого, відшкодував шкоду. Та зрозумів, що при наявності конфліктів у майбутньому їх не можна вирішувати у такий спосіб. Просив суд суворо не карати.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Призначили чоловіку покарання за ч. 1 ст. 115 КК України із застосуванням ч.1 ст. 69 КК України у виді 5 років позбавлення волі.

Міру запобіжного заходу обвинуваченому до вступу вироку в законну силу, залишити попередню - тримання під вартою.

Строк відбування покарання рахувати з моменту фактичного затримання, тобто з 29.07.2018 року.

Вирішили також стягнути з обвинувачуваного на користь держави витрати на залучення експерта в сумі 2 тис 2 грн.

Цивільний позов потерпілого - залишили без розгляду.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

 

Антоніна Озерна

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться