12 липня 2018 09:10
Перегляди: ...

Дитина у тяжкому стані.
У Кременчуці дитя потрапило до реанімації, напившись рідини для манікюру. Як повідомили оперативні служби, трирічна дівчинка, випивши засіб для манікюру, отримала хімічний опік рота та глотки.
Дитина перебуває в реанімаційному відділенні в тяжкому стані.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































