Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 11 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці дослідили місця, де найбрудніше повітря

 

20 декабря 2018 11:15

Пропонують до роботи не допускати до роботи транспорт, від якого технічно найбільше вихопів

Сьогодні на екологічному семінарі «Взаємодія громадських організацій, промислових підприємств та держорганів для вирішення екологічних питань» назвали місця, де найвищий рівень забруднення повітря у Кременчуці.

Так, за словами заступника головного інженера з питань екологічної безпеки ПАТ «Укртатнафта» Геннадія Демьохіна, місце з найвищим показником вмісту забруднюючих речовин - на перехресті вулиці Шевченка - на початку в'їзду на Крюківський міст. 

«Дещо менші, але все-таки високі показники зафіксували біля залізничного та автовокзалів, тобто, місцях з максимальним скупченням вихлопів автівок. Далі - уже самі підприємства, що здійснюють викиди в повітря»,- розповів Демьохін.

Екологи акцентували на необхідності розвитку суспільства хоча б у тому, щоб проводити контроль автівок та до роботи допускати не старий чи не обслугований транспорт, від якого технічно найбільше вихопів.

«Має бути питання з маршрутчиками, власниками автобусів та інших перевізників на законодавчому рівні - щоб дані викиди контролювалися, адже вони поступають на людину навіть на рівні 0,3 - 0,5 м - коли вона чекає транспорт на зупинці», - розповів Демьохін. 

Звернули увагу на Львівський автотранспорт, де уже з'являються аналоги електричних автобусів. Наголосили і на доступності купівлі та подальшому обслуговуванні електромобілів.

«Якби держава хотіла - могла б прибрати такі високі налоги на електромобілі. Адже, якщо якісна іномарка коштує до 10 тис дол, то електромобіль - від 13 до 15 тис дол», - прокоментував ситуацію директор ТОВ «Кременчуцька Кременчуцької металургійна компанія» О.Чубенко.
 

Нагадаємо, екологи та лікарі знайшли головні фактори депресії та роздратованості у кременчужан.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться