Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці експерти пояснили, чому в Україні складно машинобудівникам


6 августа 2019 12:15

Одна з основних проблем виготовоення машин та устаткування у нашій країні - висока процентна ставка кредитування підприємств.

Сьогодні в Інституті розвитку Кременчука, що по провул. Дмитра Тьомкіна, 4, обговорювали нову стратегію розвитку областей в рамках SMART -спеціалізації.

Заторкнули причини, за якими українському виробнику машин, деталей та інших смарт-установок непросто конкурувати з іноземними виробниками. Представник кременчуцького підприємства «Енергоімпульс» Олександр Кулініч розповів, що більша частина працівників їх підприємства зараз працюють за кордоном, адже зарплатня на такі посади сягає від 20 до 30 тис грн, а на місцях немає прибутку для таких виплат. 

«Коли немає працівників - не можливо підписувати контракти із замовниками», - пояснив він, додавши, що раніше їх підприємство виготовляло установки для ТОВ «Гадячсир»та декількох російських молочних заводів. 

Також назвав основну проблему виготовлення машин та устаткування у нашій країні - високу процентну ставку кредитування підприємств.

«Якщо у Польші він складає 5-7%, у Турції - лише 2%, то в Україні фактично - 35% від проданої продукції. Через це виробники не беруться за великі замовлення, оскільки знають, що собівартість не окупить такого високого податку»,- прокоментував ситуацію О.Кулініч.

Нагадаємо, у області та Кременчуці визначать SMART-спеціалізацію: планують долучати місцеві підприємства.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться