
Обіцяють потужну атмосферу.
Третього липня у Міському палаці культури Кременчука гурт Без Обмежень відіграє концерт "Разом до перемоги"
Початок о 19.00

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» — український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їх творчість — це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного. У їх музиці б’ється воля, їх піснями розлітається слава України!
«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» люблять за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і виступають з концертами перед військовими та жителями звільнених від окупації міст.
Концерти гурту набули нового значення: це заклик «Не мовчіть» та присвята нашим «Героям». А кожен квиток – не просто донат ЗСУ, це внесок у ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!
прозвучать улюблені та нові пісні: «Зорі запалали», «Героям», «Без неї ніяк», «Листопад», «Вільні люди» та ін.
Обіцяємо потужну атмосферу, до зустрічі! Офіційна продажа квитків вже відкрита
«Без обмежень» нагадали кременчужанам, що українці – «Вільні люди».
Про вільних і для вільних духом: як у Кременчуці виступив гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».






























































