Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 5 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Кременчуці кабеліста відправили за грати

8 січня 2020 11:00

Заплатить чималу шкоду.

Днями Автозаводський районний суд Кременчука розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження від 27.07.2019 року за обвинуваченням  уродженця с. Медяковський, Красноярського краю, Російської Федерації, громадянина України, не працюючого, раніше тричі судимого за крадіжки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 2 «Крадіжка», ст. 360 Кримінального кодексу України «Умисне пошкодження ліній зв'язку».

Як сказано у вироку суду, 17 червня 2019 року, у нічний час чоловік повторно, перебуваючи у каналізаційному приміщенні поблизу будинку № 96 , який розташований по проспекту Лесі Українки помітив телефонний кабель, закріплений на стіні, та за допомогою пилки для металу, яку заздалегідь приніс з собою, відрізав та викрав магістральний кабель електрозв`язку загальною протяжністю 20 метрів, загальною вартістю 2 тис 370 грн 20 коп, який належить Полтавській філії ПАТ «Укртелеком», чим завдав останній матеріальну шкоду на вищевказану суму.

Це спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 291 абонентів Полтавської філії ПАТ «Укртелеком».

З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Він же 22 червня 2019 року у нічний час повторно, перебуваючи у колодязі кабельної каналізації, поблизу будинку № 9 на кварталі 274 помітив телефонний кабель, закріплений на стіні, та за допомогою пилки для металу , яку заздалегідь приніс з собою, шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих, відрізав та викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 300*2*0,4 загальною протяжністю 10 метрів, загальною вартістю 1 тис 862 грн 30 коп, який належить Полтавській філії ПАТ «Укртелеком».

Цієї ж ночі перебуваючи у колодязі кабельної каналізації, поблизу будинку № 6, який розташований на кварталі 274 він відрізав та викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 300*2*0,4 загальною протяжністю 27 метрів, загальною вартістю 5 тис 28 грн 21 коп, який належить Полтавській філії ПАТ «Укртелеком». Ці дві крадіжки спричинили тимчасове припинення телефонного зв`язку для 69 абонентів Полтавської філії ПАТ «Укртелеком».

А 29 червня 2019 року у нічний час, перебуваючи у колодязі кабельної каналізації біля будинку №12 , який розташований на кварталі 278 чоловік помітив телефонний кабель, закріплений на стіні, та за допомогою пилки для металу , яку заздалегідь приніс з собою, шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих, відрізав та викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200*2*0,4 загальною протяжністю 12 метрів, загальною вартістю 1 047,48 грн., який належить Полтавській філії ПАТ «Укртелеком». Це спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 86 абонентів Полтавської філії ПАТ «Укртелеком».

Він же 20 липня 2019 року у нічний час повторно, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, виходячи із корисливих мотивів, перебуваючи у колодязі кабельної каналізації біля будинку №120 по проспекту Лесі Українки помітив телефонний кабель, закріплений на стіні, та за допомогою пилки для металу , яку заздалегідь приніс з собою, шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих, відрізав та викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 100*2*0,4 загальною протяжністю 73 метрів, загальною вартістю 2 471,05 грн., який належить Полтавській філії ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 40 абонентів Полтавської філії ПАТ «Укртелеком».

Обвинувачений в судовому засіданні вину у вчинених злочинах визнав повністю, від дачі показань про справі відмовився, підтвердив обставини вчинення злочинів, які викладені в обвинувальному акті і на питання суду пояснив , що він підтверджує дати та місця вчинення злочинів, які зазначені в обвинувальному акті. З об`ємом та вартістю викраденого, яке зазначено в обвинувальному акті він погодився. Дроти він зрізав за допомогою пилки по металу, яку він носив із собою. Під час проникнення до колодязів, останні були накриті люками, які він прибирав. В подальшому дріт він здавав на металобрухт, кошти витрачав на власні потреби. Найменшу суму за дріт він отримав 300 грн, найбільшу 2 тис грн. Цивільний позов заявлений ПАТ «Укртелеком» про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 12 тис 779 грн 24 коп визнав у повному обсязі. У скоєному щиро каявся, просив суворо його не карати.

Тож, заслухавши справу, суддя Ганна Олейникова визнала чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень , передбачених ст.185 ч.2, ст. 360 КК України та призначила йому покарання у виді 2-х років 8 місяців обмеження волі.

Цивільний позов Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» ( в особі Полтавської філії) до обвинуваченого про стягнення матеріальної шкоди, завданої злочином суддя задовольнила і стягнула з чоловіка матеріальну шкоду, завдану злочином у розмірі 12 тис 779 грн 24 коп.

Вирок може бути оскаржений в апеляційний суд Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.

Нагадаємо, Майже 280 тис грн майнової шкоди та понад 4 роки за гратами: у Кременчуці покарали кабеліста

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися