20 липня 2019 09:25
Перегляди: ...

«Звільняли» автівку за допомогою бензопили «Shtill».
Сьогодні о 7 годині ранку у Кременчуці на машину впало дерево. Як повідомляють місцеві рятувальники, подія сталася по вул. Шевченка, у районі будинку 59/78.
За допомогою бензопили «Shtill» рятувальники розпилили та прибирали дерево.
Нагадаємо, нещодавно по вулиці Коцюбинського також на автівку впало дерево.
Олена Сінтюріна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































