Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці по проспекту Лесі Українки робитимуть ще одну «кишеню» для автотранспорту

 

21 июня 2019 15:30

Проект рішення міськвиконкому.

Проект рішення міськвиконкому щодо улаштування місця для тимчасового розміщення автотранспорту (кишені) в районі житлового будинку № 27 по проспекту Лесі Українки в місті Кременчуці оприлюднено на сайті Кременчуцької міської ради. Минулої п'ятниці, 21 червня, його затвердили на засіданні міськвиконкому.

Члени міськвиконкому розглянули зверення кременчужанина Ярослава Пономаренка, щодо надання  дозволу на проведення робіт з улаштування місця для тимчасового розміщення автотранспорту (кишені) в районі житлового будинку № 27 по проспекту Лесі Українки в місті Кременчуці і погодили його

 

Кременчужанин своїм коштом має розробити робочий проект на улаштування місця для тимчасового розміщення автотранспорту(«кишені»). Робочий проект погодити з відповідними службами згідно з діючим законодавством.

Під час проведення робіт зону будівництва повинні огородити, встановити необхідні дорожні знаки. Після закінчення робіт мають відновити благоустрій прилеглої території.

Вводити об’єкт в експлуатацію будуть в установленому законодавством  порядку.  Влаштоване місце для тимчасового розміщення автотранспорту  в районі житлового будинку № 27 по проспекту Лесі Українки в місті Кременчуці  мають взяти на утримання та обслуговування.

         

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться