Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці «Об’єднання «САМОПОМІЧ» підсолодило День інваліда

 


2 декабря 2016 12:25
У Кременчуці «Об’єднання «САМОПОМІЧ» підсолодило День інваліда

Представники партії завітали до дитсадку для дітей із вадами слуху.

У Кременчуці представники місцевої організації «Об’єднання «САМОПОМІЧ» вирішили підсолодити маленьким вихованцям дитсадку комбінованого типу для дітей із вадами слуху День людей з інвалідністю.

Сьогодні голова кременчуцької міської організації політичної партії  «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Дмитро Плахотник передав маленьким кременчужанам солодкі подарунки, а вони подякували, подарувавши гостям справжню виставу про працелюбного півника та лінивих мишенят. «Ми у нашому закладі відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю щороку, але це вперше, коли до нас саме у цей день завітали гості та ще й з подарунками», - зізналася директор закладу Лариса Маликова.

Директор також зазначила, що представники партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»  вже не вперше приносять подарунки вихованцям закладу. «Ми дуже вдячні «Об’єднанню «САМОПОМІЧ» за увагу та небайдужість. Вони дарували нам подарунки з нагоди Дня прапору та на день солодощів, а тепер от відзначили разом з нами і День людей з інвалідністю», - сказала Лариса Маликова.

«Ми впевнені, що у цих дітей не зважаючи на певні складності буде чудове майбутнє. А зараз ми із задоволенням даруємо їм свою увагу та позитивні емоції», - відповів Дмитро Плахотник.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться