Ми в Telegram

 

Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 28 Вересня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Кременчуці помер екс-мер

 

1 квітня 2021 10:55

Вічна пам'ять.

Сьогодні у Кременчуці від коронавірусу помер колишній міський голова Анатолій Литвиненко.

Днями на 56-ому році життя внаслідок тяжкої хвороби помер його син, викладач вищої категорії Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат історичних наук - Дмитро Анатолійович Литвиненко.

Тривалий час Анатолій Литвиненко займався питаннями кременчуцьких промисловців. Мав великий авторитет в Кременчуці.

Анатолій Кузьмич народився 9 березня 1941 року.  Його дитинство та юність випали на суворий історичний період, коли наш народ  вів запеклу боротьбу з нацистськими загарбниками, а потім відбудовував зруйновану  вщент Батьківщину. Труднощі тих  важких часів заклали фундамент у характер  Анатолія Кузьмича. З  юних літ він мав активну життєву позицію та  велике прагнення працювати на саморозвиток і розвиток суспільства.

 Закінчивши у 1958 році середню школу, він вступив до Кременчуцького технікуму залізничного транспорту. Анатолій Кузьмич мав дві вищі освіти, які отримав в Полтавському інженерно-будівельному інституті та Харківському політехнічному інституті. Працював на промислових підприємствах Кременчука, зокрема, більше 22 років - на Кременчуцькому заводу дорожніх машин, де пройшов трудовий шлях від слюсаря до першого заступника директора виробничого об’єднання «Шляхмашина». Чимало  років віддав звільненій виборчій роботі.

 Анатолій Кузьмич Литвиненко був  висококваліфікованим спеціалістом. Він  мав глибокі знання в економічній та соціально-політичних сферах. Із 1986 по 1990 роки очолював Кременчук, із 1991 - 2008 роки  - член наглядової ради - керуючий філією "Промінвестбанку", з 2010 - член наглядової ради,  заступник голови правління - генеральний директор громадської організації "Кременчуцька міська організація роботодавців".

Висококласний професіонал, вірний  товариш, чуйна і порядна людина. Завжди займав активну життєву і громадську позицію,  був небайдужим до долі Кременчука та  його мешканців. Саме тому неодноразово отримував заслужену довіру виборців – був депутатом Крюківської районної ради,  тричі обирався депутатом Кременчуцької міської ради, а також представляв місто Кременчук у Полтавській обласній раді народних депутатів.    

 За  сумлінну працю на благо територіальної громади міста Анатолій Кузьмич неодноразово нагороджувався державними медалями та орденами, почесними грамотами та  листами подяки різних рівнів. У  2012 році його діяльність на благо розвитку кременчуцької громади була відзначена почесним знаком «За заслуги перед містом».

Кременчуцька газета виносить співчуття рідним та близьким. Кременчук має непоправну втрату.

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися