24 травня 2020 21:05
Перегляди: ...

Жінка 53 років, мешканка Глобинського району, медичний працівник.
Сьогодні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» померла пацієнтка з COVID-19.
Про це повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.
Це жінка 53 років, мешканка Глобинського району, медичний працівник.
«Усі зусилля лікарів виявилися безуспішними. Висловлюю співчуття її рідним та близьким», - повідомив градоначальник.
З початку карантину 106 кременчужан захворіло на коронавірус. З них 4- померли.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































