Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 3 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці «попався» чоловік на зловживанні інтернетом

 

16 августа 2019 13:30

Встановив дві потужні антени.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука  Ганна Олейнікова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із батальйону патрульної поліції, про притягнення Н. (лаборант Омельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів),  до адміністративної відповідальності за ст.146 (Порушення правил реалізації, експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також користування радіочастотним ресурсом України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так 9 липня 2019 року о 14. 00 по  вул. Київській  Н. вчинив правопорушення, яке полягає в користуванні радіочастотним ресурсом України при експлуатації радіоелектронних засобів типу «Power Bean M5», в кількості 2 одиниці без належного дозволу на експлуатацію, що є порушенням вимог п. 1 ч.2 ст. 30, ч.1 ст. 42 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», та .п 4.1.7 «Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв», затвердженого рішенням НКРЗІ України № 559 від 01.11.2012 року.

Обвинувачуваний Н. у судовому засіданні вину у вчиненому адміністративному правопорушенні визнав повністю, у скоєному щиро кається.

Суд визнав чоловіка винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст.146 КпАП України.

Його звільнили від адміністративної відповідальності за ст.146КпАП України у зв`язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежитись усним зауваженням.

Провадження по справі вирішили закрити.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, його законним представником, адвокатом, потерпілим, його представником або прокурором в Полтавський апеляційний суд, через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня її винесення.

 

 

Антоніна Озерна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться