Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 25 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці проводять тендер щодо підвищення енергоефективнеості будівель у 38 ДНЗ, 23 школах та 5 медзакладах

 

11 ноября 2019 10:15

Оголошено запрошення на участь в тендері. 

Комунальне підприємство «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» Кременчуцької міської ради Полтавської області («Замовник») отримала кредити від Європейського банку реконструкції та розвитку, фонду чистих технологій ЄБРР (ФЧТ) та грант Спеціального фонду акціонерів ЄБРР (СФА).

Про це повідомили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради

Роботодавець наразі запрошує підрядників на конкурсні торги щодо контрактів (теплова модернізація громадських будівель «під ключ» із заздалегідь визначеними цільовими рівнями енергоефективності, ЕСКО договори), переліченими нижче, для фінансування за рахунок коштів від позик та грантів (кожен ділиться на два суб-лоти). Суб-лоти 1.1 та 2.1 будуть фінансуватися за рахунок надходжень за кредитами, а суб-лоти 1.2 та 2.2 фінансуватимуться за рахунок грантів:

Лот / Контракт 1 (для 33 об'єктів, зібраних у Лот 1, розділений на суб-лоти 1.1 та 1.2)

Лот / Контракт 2 (для 34 об'єктів, зібраних у Лот 2, розділений на суб-лоти 2.1 та 2.2)

Учасники запрошуються на один або обидва лоти.

«Учасники тендера подають пропозицій для обох суб-лотів у межах кожного лоту. Не подання пропозицій щодо обох суб-лотів у кожному лоті призведе до відхилення тендерної заявки. Тендери на контракти, що фінансуються за рахунок надходжень від ЄБРР, позик ФЧТ та гранта СФА, є відкритими для компаній з усіх країн. Кредитна позика і грант Банку не будуть використовуватися для цілей будь-яких виплат особам чи організаціям за будь-який імпорт товару, якщо така оплата або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки ООН, прийнятим відповідно до глави VII Статуту Організації Об'єднаних Націй. Тендерні документи можуть бути отримані учасниками тендеру у електронному форматі безкоштовно на запит, надісланий на електронну адресу Замовника, яка зазначена у цьому Запрошенні на тендер. Якщо електронна версія окремих частин документа надається у форматі Word та PDF, то у випадку розбіжностей між двома версіями, версія PDF має перевагу», - йдеться в повідомленні.

Передбачена двоступенева тендерна процедура.

Тендерні заявки першого етапу повинні бути доставлені за адресою нижче не пізніше 16:00 годин 22 січня 2020 року, коли вони будуть відкриті в присутності представників учасників тендера, які забажають бути присутніми.

Діючі правила закупівель - це Політика та правила закупівель ЄБРР (редакція від жовтня 2014 р.), які можна знайти за адресою:

https://www.ebrd.com/news/publications/policies/procurement-policies-and-rules.html

Потенційні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію та перевірити і отримати тендерну документацію за наступною адресою: Підвищення енергоефективності громадських будівель у Кременчуці

Комунальне підприємство «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Україна, 39600, м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12.

Email: kpkmek@ukr.net

+380536-75-77-15

+380536-75-77-16

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться