
Під час концерту збиратимуть кошти на лікування пораненого в зоні АТО кременчуцького бійця 25-ї бригади Збройних Сил України Володимира Шеврина з позивним «Таксист». Одним з тих, хто підтримав захід та надав кошти на його проведення є нардеп Костянтин Жеваго.
Сьогодні по головній вулиці міста - вулиці Соборній ( колишня вулиця Леніна) учасники АТО, їх родини, активісти та небайдужі кременчужани пройшлися Маршем нескорених.
Хода о 10-30 рушила від палацу культури «Кредмаш» і дійшла до площі Перемоги.
Очолював ходу духовий оркестр, далі йшли діти та родичі загиблих в АТО кременчужан, а потім усі бажаючи. Загалом участь у ході прийняли близько 300 чоловік.
На площі Перемоги після ходи розпочався мітинг. Учасники АТО, представники місцевої влади, мер Градизька Мирослав Носа, духовенство з трибуни вітали городян з Днем козацтва, Святою Покровою, та бажали миру на землі.
Мітинг був малочисельний, бо погода внесла свої корективи: дощ змінювало сонце, а потім знову лив дощ.
Після мітингу на площі продовжаться заходи, присвячені Дню захисника України і Дню козацтва: благодійний концерт за участю гуртів «Фіолет», фронт-мена гурту «Шабля», Ейри, «Атом».
Під час концерту збиратимуть кошти на лікування пораненого в зоні АТО кременчуцького бійця 25-ї бригади Збройних Сил України Володимира Шеврина з позивним «Таксист».
Сам боєць розповів, що попереду його очікує ще одна операція з вживлення імплантанту у руку.
Крім цього, на площі Перемоги організовані різноманітні майстер-класи для дітей та дорослих, працюватиме ярмарок і зона фуд-кортів.
Слід зазначити, що одним з тих, хто підтримав захід та надав кошти на його проведення є нардеп Костянтин Жеваго.
Він традиційно підтримує українську армію, Нацгвардійців. Так, минулого року кременчуцькі нацгвардейци встановили систему відеоспостереження від нардепа Жеваго
Наступної середи нацгвардійці отримають від нардепа К.Жеваго черговий подарунок до свята.
А поки що Кременчуцька газета пропонує переглянуть фотозвіт з Маршу нескорених та мітингу на площі Перемоги.
Олег Булашев
Фото Кирило Воронцов









































































