Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

У Кременчуці руйнуються два шляхопроводи, а Служба автомобільних доріг не звертає на це уваги

25 квітня 2019 11:05

Депутати Кременчука шукають допомоги в державних чиновників.

Вчора на засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати затвердили звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України, що стосується двох шляхопроводів у нашому місті. 

Увагу державних чиновників звертають на санітарно-технічний стан шляхопроводів, що розташовані на Полтавському проспекті в місті Кременчуці в межах проходження автомобільної дороги загального користування  держзначення М-22 Полтава – Олександрія.

«Зазначені об’єкти перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області, яка не здійснює заходів з утримання та ремонту шляхопроводів у відповідності до вимог чинного законодавства України», - йдеться в зверненні.

А протягом 2018-2019 років були зафіксовані випадки руйнації.

Так в 2018 році, унаслідок неналежного утримання об’єктів, на одному з шляхопроводів (другий по черзі у напрямку руху від м. Кременчука  до м. Полтава) через корозію та поступове руйнування опор значна частина колесовідбійників впала на проїжджу частину дороги.

Лише після втручання поліції та накладання адміністративного стягнення аварійну ситуацію ліквідували.

У  2019 році у пішохідній зоні одного з вищезазначених шляхопроводів зафіксували ділянку, де утворився отвір через зруйноване асфальтобетонне покриття, оголена арматура була вкрита корозією, що несло реальну загрозу для безпечного пересування мешканців.

Однак питання ремонту зруйнованої ділянки навіть станом на 24 квітня 2019 року вирішене не було.

Тож депутати просили державних чиновників вплинути на подальший хід розгляду порушеного питання, яке має важливе соціальне значення не тільки для громади міста Кременчука, а й для всіх мешканців Полтавщини.

А також прохали зобов’язати Службу автомобільних доріг у Полтавській області, як балансоутримувача забезпечити ремонт шляхопроводів, що розташовані на Полтавському проспекті в місті Кременчуці, а також на постійній основі вживати заходів щодо санітарного утримання прилеглої території.

Нагадаємо: ліквідація діри на Пивзаводівському мосту коштуватиме бюджету Кременчука більше мільйона доларів США.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися