Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці сподіваються за гроші держсубвенції забезпечити житлом дітей-сиріт


20 августа 2018 12:40

У мерії планують отримати суму в повному обсязі.

Сьогодні у мерії Кременчука відбулось засідання спеціальної комісії, де розглядали питання розподілу грошей державної субвенції на придбання житла для дітей-сиріт.

Створення комісії затвердили на засіданні міськвиконкому.

Гроші із держави надходять з держави на Полтавську ОДА, а звідти перерозподіл на всю область. Але до 5 вересня на місцях мають зібрати пропозиції і сформувати списки дітей-сиріт з необхідним пакетом документів. Стосується тих, хто зареєстрований у квартирній черзі, і яким від 16 до 23 років.

На першому засіданні у Кременчуці представники підрозділів міськвиконкому майже годину розбирались, хто має купувати житло. Керівник «Квартирного управління» Олександр Калашник зауважив, що їх підрозділ не займатиметься питання, бо це повноваження управління у справах сім’ї і дітей. На тому і зійшлися. 

Буде укладено тристоронній договір між продавцем, покупцем і розпорядником бюджетним коштів. Є умова,що протягом 10 років відчужувати житла не можна.

Наразі невідомо, чи 10 чи 14 дітей-сиріт, які зареєстровані в квартирній черзі в Кременчуці, матимуть право на житло за рахунок субвенції, йде перевірка.

Віце-мер Ольга Усанова зазначила, що Полтавська область отримає 17 млн грн. При умові, що в Кременчуці виявиться 14 дітей-сиріт, які мають отримувати житло, то потрібно 5, 6 млн грн. У мерії сподіваються отримати суму в повному обсязі.

Критерії покупки житла суворі: потрібно надати фотографії, це має бути однокімнатна квартира площею не більше 31, 5 м кв. Головне - середня ціна житла в Кременчуці.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться