Кременчуцька газета
Середа, 17 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці триває підготовка до початку опалювального сезону

14 вересня 2022 18:30

Роботи мають завершитися до початку опалювального періоду.

Питання «Про підготовку об’єктів комунального господарства, енергозабезпечення, зв’язку, культури та соціального призначення (лікарняно-профілактичні та освітні заклади) до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років в умовах воєнного стану» розглядали сьогодні на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міської територіальної громади.

          За інформацією заступника міського голови Івана Москалика, роботи з підготовки обладнання котелень, теплових мереж та житлового фонду у Кременчуці  ведуться відповідно до затвердженого графіку.

 На даний час стан готовності  до зими  житлового фонду у місті  у середньому  складає  90%. Нижчий показник лише у об’єднань співвласників багатоквартирних будинків - 57%. Заклади соціального захисту, галузей освіти, культури, медицини та спорту також практично готові прийняти теплоносій.  Готують до роботи у зимовий період і індивідуальні котельні, які є на комунальних підприємствах, у лікувальних та навчальних закладах. Проводиться перевірка та ремонт обладнання,  закупівля пілетів та дров для твердопаливних котлів тощо.

     КП «Теплоенерго»  продовжує проводити гідравлічні випробування мереж централізованого опалення та усуває  виявленні пориви. За період з початку підготовки до опалювального періоду 2022-2023 років після гідравліки було виявлено 140 поривів на внутрішньо квартальних мережах ( 138 з них уже усунуто) та 55 – на магістральних,  лише 7 з них ще залишаються в роботі. 

        Перед всіма суб’єктами, які задіяні в процесі підготовки Кременчука до нового зими, поставлене завдання завершити  всі заплановані  роботи до початку опалювального періоду.

 

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися