Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 2 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці в тиху їздить маршрут №16 «без пільг»

 
 

 

11 мая 2018 15:40

Окрім того, як перевірили по системі спостереження, прямо зараз дві маршрутки стоять в дворах,  ще одна поїхала на проспект Полтавський.

Сьогодні на апаратній нараді знову критикували роботу на маршруті №16. Мер В.Малецький розповів, що цього тижня у Кременчуці помітили машину з табличкою «Без пільг».

«Власник маршруту вводить людей в оману, стверджуючи, що це рішення міськвиконкому. У них вже є попередження. Тож давайте готувати документи і розривати договір. У нас є АТП… воно займеться перевізниками», - сказав він.

За його словами, постійно на прийом до мера приходять кременчужани із скаргами на рух саме цих маршруток. Пізніше доручив чиновнику із транспортного відділу, прямо під час апаратної наради перевірити рух маршруток.

Як показала система спостереження, що в місті зараз 16 маршруток (за договором має бути 15). Та як почали детально досліджувати, виявилось, що дві маршрутки стоять в дворах,  ще одна поїхала на проспект Полтавський. Тож це менше, ніж має бути.

Після цього чиновники зазначили, що й так їх багато, адже після вчорашнього попередження була реакція власника підприємства, яке працює на маршруті. Малецький дав доручення фахівцям транспортного відділу контролювати рух на машрутах і на апаратних нарадах звітувати.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться