Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці відбудеться презентація проекту «Український Букет Народів»

 

23 мая 2019 09:40

30 травня 2019 року о 16.30 у Кременчуцькій міській художній галереї.

У четвер, 30 травня 2019 року в Кременчуці відбудеться презентація проекту «Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження».

Проект реалізовує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду в Кременчуці та ще в 3 громадах України (Лисичанськ, Мелітополь та Дрогобич). Локальний партнер проекту Громадська організація «Культурний ді@лог», Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА» та Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

«Український Букет Народів» – це унікальна можливість для мешканців відкрити для себе нові культури свого міста та взяти участь в унікальному для України досліджені різноманіття; громадськість зможе розширити та підсилити коаліції організацій, що займаються розвитком громади та опікуються інтеркультурністю. За результатами проекту буде видано інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення Мелітополя на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Проект представлять:

·         ВалеріяВашкевия, соціологиня та громадська активістка, координаторка проекту,

·         РоманКаць, регіональний координатор проекту, член правління, менеджер проектів Громадської організації «Культурний ді@лог».

Друга частина заходу – Інтеркультурна зустріч Змінотворців буде присвячена темі: «Культурне різноманіття Кременчука».

Інтеркультурна зустріч Змінотворців – це подія, створена з метою об’єднання різного культурного середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, налагодження нових контактів, створення та запуску нових проектів. Тут немає правил, крім одного – поважати один одного. 

Зустрічі Змінотворців – це про натхнення, свободу, синергію та різноманіття.

Чому це важливо? Бо таким чином ми відчуваємо один одно, відкриваємо для себе галактики інших культур, особистостей, з якими живемо по сусідству. Учасникам/учасницям буде запропоновано спільно створити квітку культурного розмаїття Кременчука, ретроспективну мапу інтеркультурних подій Кременчука та проговорити перспективи взаємодії в рамках проекту «Український Букет Народів».

Фасилітаторкою зустрічі виступить Ірина Каць – регіональна представниця Українського центру культурних досліджень у Полтавській, Черкаській, Кропивницькій та Харківській областях.

Початок реєстрації о 16.30.

Місце зустрічі: вул. М. Коцюбинського, 4, Кременчуцька міська художня галерея.

Нагадаємо, Кременчук долучився до проекту «Український Букет Народів», що підсилить імідж та культурне різноманіття громади міста.

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться