Кременчугская газета
Вторник, 25 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці виступить знаний колектив-хранитель української пісенної культури (Відмінено)

 

21 марта 2018 14:20
У Кременчуці виступить знаний колектив-хранитель української пісенної культури

Глядачі які прийдуть на виступ Національного академічного народного хору ім. Г. Верьовки, почують і побачать безліч досить різножанрових композицій.

Національний академічний народний хор ім. Г. Верьовки, що носить звання заслуженого, був заснований ще в 1943-му році Харкові.

Засновником і керівником хору став Григорій Гурійович Верьовка - видатний педагог і діяч культури, хоровий диригент, а також композитор. Саме завдяки йому у репертуар хору спочатку увійшли не лише народні пісні, а й чудові класичні твори, а також пісні композиторів-сучасників. Традиція введення в репертуар власного хору пісенні композиції тих народів, у державах яких виступав колектив, збагатила його більш ніж на п'ятдесят творів на 22-ох мовах світу.

Глядачі які прийдуть на виступ Українського народного хору, почують і побачать безліч досить різножанрових композицій - історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядову і сімейно-побутову лірику - пісні і танці, які виконуються на весіллях, святах врожаю, під час колядок, а також оригінальні пісні сучасних композиторів.

У багатьох унікальних композиціях колективу музика, танець і спів виступають органічним триєдністю. Якщо ви ніколи не бували на концерті хору, вам обов'язково слід познайомитися з найяскравішим представником і хранителем української пісенної культури.

Дата: 28 березня

Місце: міський Палац культури

Час: 19.00

Ціна квитікв від 120 грн.. Квитки - на kremenchug.internet-bilet.ua

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться