
Від отриманих травм він помер на місці.
Поліцією Полтавщини встановлюються обставини смерті чоловіка у Кременчуці, який випав з 6-го поверху. Про це інформує пресслужба Нацполіції області.
До Кременчуцького районного управління поліції 1 червня близько 23-ї години надійшла інформація від місцевих мешканців, що з 6-го поверху багатоповерхівки по вулиці Мрії випав чоловік. Від отриманих травм він помер на місці.
Попередньо встановлено, що померлим є місцевий чоловік, 1995 року народження, який мешкав в одній із квартир даного будинку. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Обставини та причини події з’ясовує слідство.
Ліна Романченко



































































