Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці заарештували чоловіка, який розгулював з підробленим паспортом 

 
 

 

4 марта 2019 17:15

Заплатить процесуальні витрати пов’язані із залученням експертів.

Днями Автозаводський районний суд Кременчука у відкритому судовому засіданні розглянув справу ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Раніше судимий мешканець Кременчука в квітні 2018 року, перебуваючи неподалік зупинки громадського транспорту «Гвардійська» по проспекту Свободи, знайшов паспорт громадянина України, після чого, у обвинувачуваного виник злочинний умисел, направлений на підроблення офіційного документу з метою подальшого використання.

Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно - небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи настання суспільно - небезпечних наслідків, чоловік підробив офіційний документ шляхом власноручного переклеювання фотокартки в знайденому паспорті громадянина України та вніс нові штрихи у підпис на 1-й сторінці паспорта.

Згідно висновку експерта, паспорт має зміни первинного змісту, що виражені в механічному видаленні первинної фотокартки на 1-й сторінці та наклеюванні на її місце іншої фотокартки, а також внесенні нових штрихів у графі: «Підпис власника паспорту», шляхом домальовування.

Свою вину у скоєні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.358 КК України та призначив йому покарання у виді трьох місяців арешту.

Підроблений паспорт вирішили знищити.

Процесуальні витрати пов’язані із залученням експертів на суму 1 тис 144 грн вирішили стягнути з обвинувачуваного на користь держави.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через  Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

 

 

Антоніна Озерна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися