Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці гребтимуть, местимуть та митимуть упродовж трьох місяців: деталі (Доповнено)

 

19 лютого 2021 13:25

Не обійдеться і без «Зеленої толоки».

У Кременчуці проведуть трьохмісячник чистоти і порядку - у період з 1 березня по 1 червня 2021 року. Проект рішення оприлюднили на сайті Кременчуцької міської та мають узгодити на засідання виконкому.

Відповідно до нього, традиційно, заплановане створення міського штабу, а керівникам закладів підприємств, організацій усіх форм власності, навчальних закла­дів, установ протягом трьохмісячника чистоти забезпечити наведення порядку на прилеглих та закріплених територіях.

Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628 та комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука» (Василенко В.В.) забезпечити технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста впродовж трьохмісячника чистоти і порядку.

КП «Благоустрій Кременчука» дано доручення провести комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності та перебувають на утриманні підприємства.

Керівникам організа­цій і установ, відповідальних за утримання об’єктів культурної спадщини забезпечити виконання робіт з поточного ремонту та впорядку­вання братських могил, обелісків, пам’ятників та пам’ятних дощок.

КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» - виконати ямковий ремонт шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипку та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста.

Комунальним закладам культури і відпочинку «Міський сад», «Парк «Крюківський», «Парк Миру», «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» - забезпечити комплексні заходи з впорядкування закріплених об’єктів зеленого господарства.

ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей Кременчук», ТОВ ЖЕП «Перспектива» - привести у належний стан цоколі будинків, паркани, прибудинкові території, дитячі майдан­чики, що перебувають на їх утриманні, залучити мешканців до впорядкування дворових територій.

Дозволити Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628 безоплатно приймати вуличне сміття та гілля від комунальних підприємств, бюджетних організацій і установ, які здійснюватимуть його транспортування, на території міського звалища «Деївська гора» протягом  проведення в місті трьохмісячника чистоти і порядку.

Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству - виконати роботи з очищення прибордюрної частини шляхів від піску та бруду.

Забезпечити контроль за порядком прийому вуличного сміття та гілля від комунальних підприємств, бюджетних організацій і установ з метою недопущення змішування та вивантаження вуличного сміття та гілля разом з побутовими відходами.

Здійснити для проведення загальноміської екологічно-просвітницької акції «Зелена толока» закупівлю наступних витратних матеріалів з подальшою передачею їх управлінню молоді та спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та відшкодуванням понесених витрат з міського бюджету за 500 тентів поліпропіленових розміром 2 на 3 метри.

Доповнено

Сьогодні, під час засідання виконкому, даний проект рішення затвердили.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися