Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці зникне центральна районна лікарня

 

14 січня 2022 16:50

Натомість буде міська лікарня планового лікування.

На засідання позачергової сесії Кременчуцької міської ради виносять питання, що стосується Кременчуцької районної лікарні.

У пояснювальній записці йдеться про те, що з початку 2021 року комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцька центральна районна лікарня» розпочала працювати та надавати медичну допомогу не тільки кременчужанам, а і жителям територіальних громад Кременчуцького району.

Для створення спроможної мережі закладів охорони здоров’я в регіоні, з метою забезпечення гарантованого своєчасного доступу населення до медичної допомоги належної якості, укладення відповідних угод з НСЗУ для кожного медичного підприємства визначаються пріоритетні напрямки надання медичної допомоги.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 року опорним закладом для надання ургентної інтенсивної медичної допомоги в місті Кременчуці було визначено КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

У той же час КНМП «Кременчуцька центральна районна лікарня» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області має функціональні потужності – кваліфікованих медичних працівників, матеріально-технічну базу, які за своїми властивостями найбільше підходять до визначення лікарні планового лікування.

«Таким чином, пропонується винести на розгляд сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області питання внесення зміни до найменування комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька центральна районна лікарня» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області змінивши його накомунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцька міська лікарня планового лікування» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та затвердження статуту в новій редакції», - пояснять депутатам.

Нагадаємо, Суд визнав незаконним та скасував рішення Кременчуцької райради про передачу Кременчуцької ЦРЛ на баланс міста

Кременчуцька влада заблокувала роботу Кам'янопотоківської ПМСД: проте крапку не поставлено

Онлайн: у Кременчуці мітингують під стінами поліції (Доповнюється)

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися