Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Рятувально-водолазна станція стала комунальним підприємством «Кременчук АКВА - СЕРВІС»

 
 

 

12 декабря 2019 16:40

Кременчуцькі водолази-рятувальники готуються до великих змін.

Депутати реорганізували комунальну установу «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчук АКВА - СЕРВІС».

Відповідний проект рішення підтримали депутати міськради. 

У ньому йдеться, що враховуючи те, що КУ «КРВС» фактично виконує лише функції з рятування людей на водних об’єктах та не може надавати деякі свої послуги на платній основі, доцільно змінити організаційно-правову форму з «комунальної установи» на «комунальне підприємство.

У обов’язки працівників водолазно-рятувальної станції Кременчука входить: рятування людей на водних об’єктах міста, забезпечує охорону життя людей в місцях масового відпочинку на воді та в зоні дії рятувальних станцій. До початку купального сезону вони проводять водолазне обстеження акваторій дна з вилученням сторонніх предметів і проміром глибин центрального міського пляжу, місць масового відпочинку на воді та 6 дитячих оздоровчих таборів. Рятувальні пости встановлено на 7 місцях масового відпочинку населення біля води.  У перспективі не виключно можливе закріплення місць відпочинку на воді р. Дніпро по вулиці О. Сербіченка та р. Сухий Кагамлик по проспекту Полтавському.

Водночас, на території зазначених місць розташоване нове сучасне  пляжне обладнання (навіси, лави, роздягальні, вбиральні, будинки для матросів-рятувальників, конструкції майданчиків для пляжного волейболу та ін.), яке потребує догляду, технічного обслуговування та поточного ремонту.

Тож після реорганізації штат новоствореного комунального підприємства збільшиться у порівнянні з комунальною установою.

Також комунальне підприємство додатково зможе виконувати роботи з благоустрою місць масового відпочинку на водних об’єктах, а також деякі заходи з розчищення річок Кременчука.

У пояснювальній записці нагадують: минулого року  КУ «КРВС» на умовах договору оренди було використовувало  спеціалізований механізм для розчищення прибережної зони.

Наразі, з обласного бюджету Полтавщини, в рамках фонду охорони навколишнього природного середовища, передбачені кошти на придбання багатофункціональної самохідної установки класу амфібія Truksor ДМ 5045 для розчищення і поглиблення дна.

Тож тепер черга за кременчуцькими депутатами щодо того, аби дати дозвіл на реорганізацію міської комунальної установи.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися