
Погодні умови сприяли завершенню робіт.
Сьогодні, 16 вересня, проведени фінішні роботи над створенням патріотичного вуличного графіті «Погляд», що біля зупинки громадського транспорту «Міський сад». Роботи розпочалися о 10-й годині ранку та завершилися після обіду. Погодні умови сприяли завершенню робіт.
Як працювали над фінальною стадією робіт спостерігала Кременчуцька газета.
У підсумку Кременчук може отримати нову візитну картку поряд з Крюківським мостом. Новий конкурс на патріотичне графіті в центрі Кременчука на стіні об'єднання «Майдан», (раніше вул. Артема 1А тепер Миколаївська 1А) оголосив художник Віто Катторгин на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, роботи по створенню графіті здійснювалися представниками скаутської організації «Пласт» та іншими небайдужими кременчужанами під керівництвом художника Сергія Брильова.
Михайло Андрієвський



































































