Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Кременчуці з’являться меморіальні дошки п’ятьом загиблим воїнам

6 грудня 2023 17:15

Рішення комісії.

Сьогодні, 6 грудня, у Кременчуці пройшло засідання комісії з питань найменування об’єктів топоніміки, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, а також встановлення пам’ятних знаків у межах громади.

На розгляд членів комісії винесли 8 питань, 5 з яких стосуються увічнення пам’яті військових, які віддали життя, захищаючи Україну від російської навали.

На засідання комісії прийшли дружина та син загиблого на війні сержанта Сергія Валерійовича Мельничука, на честь якого в нашому місті названа вулиця. Вони вдячні місту за прийняте рішення про перейменування, а також попросили увічнити пам’ять про Сергія шляхом встановлення меморіальної дошки на будинку, де він жив.

Родина просила лише дозвіл, адже хоче провести відповідні роботи за власний кошт.

Голова комісії та секретар міськради Юрій Гриценко повідомив, що згодом таку ініціативу запровадять і щодо інших воїнів, які віддали життя за незалежність України, але поки що для цього бюджеті не закладене фінансування. Саме тому родина Сергія Мельничука просить провести роботи за власний кошт.

Члени комісії погодили встановити табличку на фасаді будинку.

Три наступні питання стосувалися встановлення на фасаді гімназії №23 меморіальних дощок старшому солдату Ігорю Олександровичу Бєлікову, старшому солдату Віталію Павловичу Базилевському та молодшому сержанту Віталію Сергійовичу Філіппову.

Заступниця директора гімназії Світлана Горбенко зазначила на комісії, що встановлення дощок – це колективне звернення від випускників закладу. Вона також розповіла про кожного з воїнів, адже навчала їх.

Віталій Базилевський під час навчання хотів бути президентом школи, тож він був активним учасником шкільного самоврядування. Ігор Бєліков був душею туристичного гуртка. Віталій Філіппов п’ять років був шкільним діджеєм.

Юрій Гриценко акцентував на тому, що розміщення цих табличок – неестетичне, адже гімназія хоче розмістити їх вертикально. Тому просять змінили концепт розміщення.

Одразу за три рішення про розміщення табличок проголосували одноголосно.

Ще одне питання, висунуте на розгляд членів комісії, стосувалося встановлення меморіальної дошки старшому лейтенанту Кагалу Максиму Володимировичу (на головному фото) на території гімназії №3. Дядько Максима Кагала прийшов та попросив встановити дошку, за що члени комісії проголосували одноголосно.

Відповідні рішення ще мають затвердити на засіданні сесії Кременчуцької міської ради.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися