Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Неділя, 9 Серпня 2026

Ви є тут

У кременчуцьких лікарнях пацієнтів тепер дозволили відвідувати цілодобово

26 травня 2017 09:45
Перегляди: ...
У кременчуцьких лікарнях пацієнтів тепер дозволили відвідувати цілодобово

Новий наказ видано в.о. керівника міськздорову Петращуком.

У Кременчуцьких лікарнях відвідування пацієнтів тепер можливо цілодобово. Про це на своій сторінці в Facebook повідомив депутат міськради, радник мера Кременчука Руслан Ульянов (фракція «БПП« Солідарність »).

«За наказом в.о. керівника Управління Дмитра Петращука в міських лікарнях прийнято та запроваджено Правила допуску відвідувачів до паціентів стаціонарних відділень міських лікарень. Користуйтесь. Вимагайте їх дотримання. Будьте взаємно ввічливі і не чиніть перешкод лікарям в лікуванні ваших рідних та близьких», - пише автор ініціативи цілодобового відвідування лікарень

Отже:

- «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» (колишня Третя міська лікарня), наказ від 11 травня 2017 року № 6-АГ: відвідувачі мають право на доступ до пацієнтів 24 години на добу в будь-який день тижня, одному з відвідувачів дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії без часових обмежень, в палаті відділення анестезіології з ліжками інтенсивної біля одного пацієнта одночасно можуть знаходитися не більше двох відвідувачів та не більше 1 год. та ін. Крім того, наказом від 11 травня 2017 року № 7-АГ затверджено Правила внутрішнього розпорядку перебування хворих в стаціонарних відділеннях підприємства, якими встановлено, зокрема, розклад дня, відповідно до якого приймальне відділення працює цілодобово та ін.

- Перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського наказом від 15 травня 2017 року № 132 встановила Правила внутрішнього розпорядку перебування хворих …. Встановлений режим допуску відвідувачів, згідно якого одному з відвідувачів дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта без часових обмежень, а обмеження можуть бути встановлені лікарем з урахуванням стану пацієнта, у разі карантину; біля одного пацієнта одночасно можуть знаходитися не більше двох відвідувачів, у виключних випадках за рішенням лікаря може бути допущена і більша кількість відвідувачів та ін.

- У Другій міській лікарні наказом від 08 серпня 2016 року № 101 було затверджено Порядок допуску відвідувачів …, відповідно до якого одному відвідувачу дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта без часових обмежень, біля пацієнта одночасно можуть заходитися не більше двох відвідувачів, у виключних випадках може бути допущена більша кількість та ін.

- У Міському пологовому будинку наказом від 20 липня 2016 року № 50 було затверджено Порядок допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії новонароджених та відділенні реанімації з ліжками інтенсивної терапії, згідно яких відвідувачі мають право на допуск до пацієнтів 24 години на добу в будь-який день тижня; особи, які не є батьками пацієнта – дитини мають право на допуск за умови усної згоди одного з батьків або законних представників та ін.

- «Лікарня Придніпровська» наказом від 15 травня 2017 року № 20 встановила Порядок допуску відвідувачів … відповідно до яких одному з відвідувачів дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта у палаті інтенсивної терапії без часових обмежень, в палаті інтенсивної терапії біля одного пацієнта одночасно можуть знаходитися не більше двох відвідувачів, але у виключних випадках може бути допущена більша кількість.

- Кременчуцька міська дитяча лікарня наказом від 18 травня 2017 року № 176 затвердила Порядок доступу відвідувачів до пацієнтів, відповідно до якого в палату до кожного хворого допускається лише один відвідувач одночасно не більше ніж на30 хвилин, за наявності дозволу завідуючого відділенням або чергового лікаря; відвідування дозволено щодня з 12-00 до 14-00 та з 17-00 до 19-00 у холі відділення; біля одного пацієнта одночасно можуть знаходитися не більше двох відвідувачів, але у виключних випадках може бути допущена більша кількість; ще з липня 2016 року дозволяється цілодобове перебування з дитиною одного з відвідувачів у палатах інтенсивної терапії.

Раніше повідомлялося, що мер Кременчука не готовий дати відвідувачам вільний доступ до лікарень.

 

Ірина Мініна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися