Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 19 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуцькій виховній колонії проводитимуть курси водіїв

 

14 августа 2019 11:10

Короткострокові навчання.

13 серпня 2019 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія», за фінансової підтримки Всеукраїнської громадської організації «Євроінтеграція», розпочалися короткострокові курси з  водіння транспортного засобу. Про це повідомляє заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька.

Викладачем призначили  інструктора автошколи «СІЮЖ» Кременчука Бутенко Сергія Анатолійовича. Відповідно до змісту та обсягу програми, передбачене вивчення теоретичного матеріалу (правила дорожнього руху, складові частини транспортного засобу),  а в подальшому і практичні заняття (вміння розпочинати  рух та зупинятися, рухатися з мінімальною швидкістю, виконувати маневри). Оволодіваючи знаннями будови та складової автомобіля або мотоцикла, вихованці навчаться в подальшому більш сміливо сідати за руль, правильно виконувати вправи та бути повноцінним учасником дорожнього руху.

«Курс відкрили в рамках Школи підготовки до звільнення та з метою допомогти підліткам навчитися бути впевненими в собі, ставити перед собою мету та йти до неї», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Нагадаємо, у Кременчуцькій виховній колонії для вихованців відкрили короткострокові професійні курси кухарів-кондитерів.

 

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться