Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуцькому льотному коледжі новий директор: ним став бойовий пілот Руслан Яковлєв

 

4 листопада 2020 13:30

Він випускник цього навчального закладу. Колишнього директора перевели в Харків.

Сьогодні у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ представили нового директора. Ним став бойовий пілот, випускник цього навчального закладу Руслан Яковлєв.

Представив нового керівника керівному складу льотного коледжу проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Шульга.

Він зазначив, що Руслан Яковлєв відсьогодні приступив до виконання трудових обов’язків і, що призначений на посаду наказом ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

«На жаль, в умовах карантину ми не змогли представити його широкому загалу. Адже викладачі зараз працюють в умовах дистанційного навчання. Курсанти проходять теоретичний курс. Ми сподіваємось, що до березня-квітня епідеміологічна ситуація покращиться і коли майбутнім пілотам і технікам прийде час занять на аеродромі, то вони зможуть працювати в аудиторіях і здобувати навички», – зазначив він.

Сам Руслан Яковлєв повідомив журналістам, що закінчив Кременчуцьке льотне училище в 1995 році. 

«Потім Кіровоградську державну льотну академію  і проходив службу в військовій частині 2269 Національної гвардії України в місті Олександрії. Кар’єру звершив командиром цієї частини. Був учасником АТО, нагороджений вогнепальною зброєю. Звільнився в запас, вийшов на пенсію тепер став директором льотного коледжу», - розповів новопризначений керівник.

Він також нагадав, що випустився пілотом. Налітав на вертольоті МІ-2 55 годин, на МІ-8 -30 годин.

«Після здобутого навчання міг виконувати всі завдання, які перед мною ставила військова частина. Тобто, підготовка льотчика має відповідати вимогам тих структурних підрозділів, де він проходить службу», - говорить новопризначений керівник.

На запитання про те, яким бачить розвиток навчального закладу повідомив:

«По-перше, у нас має відбутися навчання персоналу всіх напрямків і на завершення - отримання відповідних сертифікатів. Льотчики мають перейти до відповідних структур і виконувати польоти у якості пілотів».

Про те, як навчатимуться студенти в умовах посилення карантинних умов сказав:

«Розроблено відповідні програми, вони переглянуті, оновлені. Тож дистанційне навчання буде проходити згідно з умовами карантину, що зараз в нашій країні».

А Володимир Шульга окреслив напрямки роботи нового директора льотного коледжу.

«Перед Русланом Яковлєвим поставлено багато завдань Міністерством. Це і сертифікація аеродрому, сертифікація навчальних програм, посилення кадрового потенціалу, доручення нових керівників, у тому числі і науково-педагогічного складу, щоб були нові люди, які піднімали рівень навчання в Кременчуцькому льотному коледжі на новий рівень», - слова Володимира Шульги.

Про причини зміни керівництва він повідомив, що у Міністерстві внутрішніх справ ротації і зміни не є чимось надзвичайним. І виходить, що зараз потрібні саме такі зміни. Це планові речі, що відбуваються постійно

«Попередній директор призначений на посаду помічника ректора Харківського національного університету внутрішніх справ», - зазначив В.Шульга про подальшу роботу Олексія Котова, який до цього був директором Кременчуцького льотного коледжу.

Також висловив надію, що бойовий пілот Руслан Яковлєв виведе Кременчуцький льотний коледж на новий рівень.

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися