Кременчуцька газета
Четверг, 18 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У ЛІЛ "Кременчуцька" створюють інсультний центр - готується проєкт

26 травня 2023 14:30

Рішення сесії міськради.

Сьогодні депутати на сесії внесли зміни до комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» на 2023-2025 роки».

Згідно із ними, комунальному некомерційному медичному підприємству «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», яке є опорним закладом охорони здоров’я, буде надано ангіографічну систему Azurion 5 C20, придбану за рахунок коштів державного бюджету.  

Для її розміщення виділено частину І поверху основного корпусу закладу охорони здоров’я за адресою вул. Лікаря Парнети, 2. Зараз в цих приміщеннях розміщується адміністрація лікарні.  

Для розташування ангіографічної системи необхідно провести ремонтні роботи, відповідно до встановлених норм. З цією метою було замовлено виготовлення проєктно-кошторисної документації, очікувана вартість якої становить 120 тис грн.

Крім того, в структурі комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» функціонує нейрохірургічне відділення, в якому надається медична допомога пацієнтам з гострим інсультом. За останні роки кількість пацієнтів з даними захворюваннями збільшилася. Тому виникла необхідність у створенні інсультного центру, де буде надаватися цілодобова медична допомога та спостереження за хворими.  

З метою створення інсультного центра з нейрохірургічними ліжками буде замовлено проєктно-кошторисну документацію по об’єкту: «Реконструкція приміщень для створення інсультного центру з нейрохірургічними ліжками з розширенням за рахунок надбудови другого поверху без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаментів у плані нейрохірургічного відділення будівлі КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». Очікування вартість робіт по виготовленню проєктно-кошторисної документації складає 290 тис грн.  

 Враховуючи викладене, виникла необхідність внести зміни до рішення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 16 грудня 2022 року «Про затвердження комплексної програми розвитку  комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» на 2023-2025 роки - виклавши додаток до програми у новій редакції. 

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися