
Порадив невеликий ремонт встановити на першому поверсі райради.
Сьогодні після засідання виконкому у Кременчуцькій міськраді мер міста Віталій Малецький прокоментував ситуацію, що відбувалася вчора із блокуванням муніципальною вартою відділу Кам’янопотоківського центру первинної медико-санітарної допомоги. За його словами, ЦПМСД міг би переїхати до районної ради у центр міста.
«Там можна відкрити шикарний центр ПМСД, де і тролейбуси з автобусами з одного боку ходять, автобуси з іншого. Усі приїхали в центр. От вам і місце для вашого чудового Кам’янопотоківського центру, для його адміністрацій, для його амбулаторій – ваша районна рада та ваша адміністрація», - прокоментував Малецький.
За його спостереженнями, у кабінеті голови Кременчуцької районної ради Дмитра Колотієвського був проведений ремонт зі скляними перегородками. Тож «аналогічний невеликий ремонт» порадив встановити на першому поверсі райради. Та, схоже, прокоментував досвід з Кременчуцької міськради:
«Буде шикарна амбулаторія! Люди ходитимуть в одне вікно. Прийшов взяв якусь довідку, прийшов до медика сходив і ще й якийсь пакет там наверх занести», - сказав він.
Нагадаємо, Кременчуцька влада заблокувала роботу Кам'янопотоківської ПМСД: проте крапку не поставлено
Марина Соловей

































































