Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Полтаві закінчився страйк перевізників: вартість проїзду підвищилася


16 мая 2019 10:55

З 16 травня вартість проїзду в автобусах та мікроавтобусах  становить 5 грн, у тролейбусах – 3 грн.

Вчора, 16 травня, у Полтаві закінчився страйк приватних перевізників, повідомляє УНІАН з посиланням на самих перевізників та прес-службу мерії міста. Міськвиконком ухвалив рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. З 16 травня вартість проїзду в автобусах та мікроавтобусах  становить 5 грн, у тролейбусах – 3 грн.

Крім того, депутати підписали меморандум з перевізниками, згідно з яким «Асоціація перевізників Полтавщини»та всі її члени зобов`язуються виконувати основні вимоги громади міста щодо послуг з пасажирських перевезень та розпочати роботу з 16 травня. Голови депутатських фракцій, у свою чергу беруть на себе відповідальність взяти до уваги вимогу «Асоціації перевізників Полтавщини» розпочати регуляторну процедуру щодо приведення тарифів до економічно обгрунтованих у строк до 1 серпня.

«З самого початку перевізники хотіли 6-8 грн, натомість вони отримали 5 грн. Також перевізники відмовилися від претензій на 5 млн грн компенсацій за пільговиків за грудень»,- заявив в.о.мера Полтави Олександр Шамота.

«Це була взаємна домовленість. Ми пішли на поступки 5 грн, хоча хочемо ціну квитка 6 грн. Ну ми розуміємо, що в законній площині зробити це зараз не можна»,- каже один з директорів фірм-перевізників Михайло Костов.

«Якщо до першого серпня вони не розглянуть наші документи ми знову станемо. Якщо вони затягнуть процес підняття вартості проїзду — ми станемо. Всі пішли на поступки. Перевізники пішли»,- заявив керівник «Асоціації перевізників Полтавщини» Юрій Лупаєнко.

 

За інформацією джерела
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться