Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Шаповалова кременчужан вважають ворогами


5 июля 2019 15:15

Зазначимо, Кременчуцька газета пише новини для місцевої аудиторії та не повідомляє військових таємниць.

Сайт, який у народі іменують «Бред тудей» і фінансувається мільйонером, нардепом-тушкою Шаповаловим, вважає кременчужан ворогами.

Сьогодні це видання повідомило, що сайт «Кременчуцької газети» зливає ворогам інформацію про пересування української військової техніки.

Зазначимо, Кременчуцька газета пише новини для місцевої аудиторії та не повідомляє військових таємниць, а якщо у Шаповалова читачів сайтів вважають ворогами, то ми цього не коментуємо.

Більше того, ми зазначаємо, що у матеріалі, де ми проінформували про колону військових, не були зазначені чіткі данні пересування, кількість техніки та військових, час проїзду і взагалі не розцінюємо цю новину, як відверто зрадницький крок.

Крім того, частина техніки, яка проїздила через міста систематично представлена на виставці автозаводу і, можливо, цього разу знову рушила на чергову виставку.

І особливо зазначимо для «Бред тудея», що Генеральний штаб Збройних Сил України та спецслужби НЕ забороняють проводити фото, відеозйомку військової техніки, а Генеральний штаб Збройних сил України прохає не проводити фото- та відеозйомку,  й онлайн-трансляцію місцезнаходження військової техніки та особового складу.

Більше того, цю техніку бачили тисячі громадян і ми акцентували увагу, що раніше така техніка через наше місто в основному проїжджала в нічний час. Це не нервувало громадян і породжували плітки та фейкові новини.

 

Марина Соловей

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться