Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

В Кременчуці урочисто відкрилася поліклініка онкодиспансеру (Доповнено)

 

8 червня 2017 11:50
В Кременчуці урочисто відкрилася поліклініка онкодиспансеру

Амбулаторно-поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру, яке очолює Володимир Севідов, презентували високим гостям після реконструкції і капітального ремонту.

Після семимісячного ремонту в Кременчуці в присутності високих гостей урочисто відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру, яке очолює Володимир Севідов.

На заході були присутні: губернатор Полтавщини Валерій Головко, керівник медичної галузі області Віктор Лисак, мер Кременчука Віталій Малецький разом зі своїми заступниками Ольгою Усановою та Дмитром Кравченком, обласний онколог Орест Вовк, депутати облради Олег Сазонов, Мирослав Василенко, Олександр Алексюк і деякі інші, депутат місьради Геннадій Іванян та Володимир Шайнога, який очолює громадську організацію, що збирає гроші для онкохворих.

Медицину міста представляв Дмитро Петращук, виконувач обов’язків начальника управління охорони здоров’я Кременчука, а також лікарі, медперсонал, громадськість, ЗМІ.

Наразі зроблено перший крок - відбулася реконструкція приміщення діагностичного амбулаторно-поліклінічного відділення онкодиспансеру та суміжних служб- цитологічної та клінічної лабораторії, рентген-терапевтичної служби, стерилізаційнгої та пральні.

Ремонтні роботи тривали 7 місяців. Із обласного бюджету виділили понад 4,5 млн.грн. на такі потреби.

Але крім того допомогли благодійники. На кошти Кременчукгазу капітально відремонтували лабораторії. Завод техвуглецю потурбуввася про операційну та озеленення прилеглої території. Меблі придбали за позабюджетні кошти у сумі 146,5 тис. грн.

Зазначимо, що на урочистому відкритті навели статистику: в Кременчуці за останні роки якісний показник лікування вищий ніж в цілому по Україні. Це значить, що побільшало людей, які прожили після лікування 5 і більше років. Велике значення в цьому має профілактика та рання діагностика.

Нагадаємо, що до приїзду губернатора у дворі Першої лікарні, де розташований диспансер, полатали дорожнє покриття, а на вул.Богаєвського нанесли розмітку. Раніше ми писали, що відновлене приміщення збиралися відкрити ще у травні.

Варто відзначити, що стаціонар закладу вже кілька років переїхав у сусідню будівлю - на другий поверх Першої лікарні.

Доповнено. Губернатор Полтавщини Валерій Головко пообіцяв забезпечити онковідділення додатковим обладнанням.

«Тут немає ніякої політики і дуже добре, що немає. Дали можливість людям мати приміщення сучасного відділення. Наше завдання наситити його сучасним обладнанням, а фахівці ми розуміємо, у нас є», - прокоментував сьогоднішнє відкриття Головко.

Доповнено. Валерій Головко анонсував збільшення фінансування медичної галузі, зокрема, онколікування у наступному році в області.

«У нас існують безкоштовні обласні програми, які допомагають безкоштовно лікувати онкозахворювання як дорослих, так і дітей. Проте сьогодні недодастатньо на дані категорії лікування грошей і в обласному, і в міському бюджеті. Наступний рік у нас буде в пріоритеті розвиток по галузям. Медицина була і буде в пріоритеті», - розповів губернатор Полтавщини.

Олег Булашев

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися