18 червня 2021 15:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні зранку, 18 червня, читачі «Кременчуцької газети» повідомили про виселення безхатька та надіслали відповідні світлини.
На нашому сайті та у соцмережах вже повідомляли, що він облаштувався під балконом на вулиці Генерала Жадова, 1-А. Чоловік зносив на своє місце проживання купу сміття, розвів антисанітарію.
Безхатько на одному місці їв та ходив у туалет. Жителі перших поверхів були досить невдоволені таким сусідством.
«І через місяць двірники ТОВ «Житлобудсервіс» прибрали безлад, незважаючи, на агресивну поведінку антисоціального елементу», - розповіли нам читачі
Нагадаємо, Під балконом кременчуцької багатоповерхівки утворився смітник
Майя Розмаринова
На фото: було-стало
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































