Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В Кременчуцькій виховній колонії пройшов обряд Хрещення

29 мая 2017 10:10
В Кременчуцькій виховній колонії пройшов обряд Хрещення

Обряд пройшов у Храмі Іоанна Хрестителя, на території цієї установи.

28 травня 2017 року в Храмі Іоанна Хрестителя, на території державної установи «Кременчуцька виховна колонія», ієрей Української Православної церкви отець Олександр провів для 16–річного Олександра обряд Хрещення, повідомляє заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька. Це обряд, який відкрив для вихованця початок нового духовного життя.

Цей день став одним з найбільш хвилюючих днів для хлопця. Змалку Олександр виховувався в неповній родині, не відчував батьківської турботи та любові. У 15 років Олександр скоїв одну з великих помилок в своєму житті, в якій нині дуже розкаюється. Юнака осудили на 11 років. Сам обряд нічим не відрізнявся від тих, які проходять у звичайних православних церквах. Олександр розповів, що до засудження навіть не думав про питання віри та релігії. Вагому роль у прийнятті цього рішення відіграли візити священнослужителів до виховної установи. Тому юнак вірить, що прийнявши Хрещення, очиститься від скоєних гріхів та матиме право просити прощення у Господа за них.

«У проповіді отець Олександр сказав, що хлопцю слід зрозуміти для чого він перебуває у колонії. І намагатись використати цей час для переосмислення життя і здобути користь для своєї душі. А відтепер кожен день вихованця  може стати початком нового життя. Головне - щиро покаятись у своїх гріхах і молитись, просячи допомоги у Бога», - зазначив начальник колонії Юрій Величко.

Нагадаємо, у цій установі нещодавно провели тренінг, де хлопців учили поважати самих себе.

 

Клим Соколов

 

 

 

 

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться