Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом»

29 липня 2019 11:25

Свою міць та всюдихідність КрАЗи постійно демонструють в умовах бездоріжжя, на будь-якій місцевості.

Холдингова компанія «Укрспецтехніка», основними напрямами діяльності якої є розробка, проектування, виготовлення, постачання, монтаж та обслуговування спеціальної електроніки, високотехнологічного та наукоємного озброєння, засобів телекомунікацій, співпрацює з автозаводом більше десяти років.

Для встановлення надбудови - радіолокаційної станції «Малахіт» «Укрспецтехніка» використовує комплекти з шасі автомобільного КрАЗ-63221 та причепа-шасі КрАЗ-А061Н2 – повідомляє прес-служба «АвтоКрАЗу».

Так, у липні завершили виконання чергового контракту з постачання партії таких комплектів. Керівник «Укрспецтехніки» Віра Кошова зазначає, що на підприємстві цінують співпрацю з «АвтоКрАЗом», за десятиліття переконалися у надійності автотехніки КрАЗ, а свою міць та всюдихідність КрАЗи постійно демонструють в умовах бездоріжжя, на будь-якій місцевості.

Автомобільне шасі #КрАЗ-63221 високої прохідності призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення, а також буксирування причепа по всіх видах доріг, бездоріжжю і місцевості. Автомобілі військового призначення обладнані системою регулювання тиску в шинах, управління якої здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів. Технічна характеристика: колісна формула 6×6, двигун WP10.380, 4-хтактний, дизельний; КЗП — механічна, дводіапазонна, дев’ятиступенева; кермовий механізм механічний, з гідравлічним підсилювачем.

 

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися